×

Yardıma mı ihtiyacınız var ?

1 Bize Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz!

+90 532 242 9369

2 Bize e-mail üzerinden ulaşabilirsiniz!

[email protected]

3 Bize telefon numarası ile ulaşabilirsiniz!

+90 212 285 00 11

Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için her zaman çevrimiçiyiz!

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Haftaiçi - 09:00 - 18:00
Cumartesi - 09:00-17:00
Pazar - Kapalı

FORGOT YOUR DETAILS?

Kullanım Koşulları

İnternet sitemizi kullanmanız; yasalara ve/veya tüzel kişi temsil yetkisine göre sözleşme imzalama hakkına, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip olduğunuz ve bu Kullanım Koşulları’nı (“Koşullar”) okuduğunuz, anladığınız, burada yazan şartlarla bağlı olduğunuz ve kabul ettiğiniz anlamına gelir. Eğer bu Kullanım Koşulları’nda belirtilen şartların herhangi biri sizin için uygun değilse lütfen İnternet sitemizi kullanmayınız. Aksi halde İnternet sitemizi yetkisiz ve fiil ehliyetsiz kullanımdan dolayı sorumluluk kabul etmez.

SistemExpert bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir.

  • Sitede yer alan her türlü bilgi, istatistiki veri, şekil ve değer, genel teamüller çerçevesinde güvenilirliği kabul edilen kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri hiçbir şekilde SistemExpert tarafından garanti edilmez. SistemExpert veya grup şirketleri, bu bilgilerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkması muhtemel zararlardan sorumlu tutulamaz.
  • Web Sitesi’nde yer alan her türlü bilgi, resim, video, istatistiki şekil ve değer, güvenilirliği genel teamüller çerçevesinde kabul edilen kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri hiç bir şekilde SistemExpert tarafından garanti edilmemektedir.
Fikri Mülkiyet

Bu web sitesinde yer alan, bunları içeren ama bunlarla sınırlı olmayan, tüm sayfalar, fotoğraflar, dizaynlar, resimler gibi malzemeler ve bilgilere ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları SistemExpert'e ait ve ilgili kanunlarca korunmakta olup, bu malzemeler ve bilgiler izinsiz kullanılamaz, elde edilemez ve değiştirilemez.

Sona Erme

Bu kullanım koşullarında belirtilen madde veya koşullardan herhangi birinin kullanıcı için uygun olmaması halinde kullanıcı Site’yi kullanmayı her zaman durduranbilir. Şirketimiz, önceden bildirme mecburiyeti olmaksızın, bazı veya tüm servisleri, Site’ye erişimi modifiye edebilir, askıya alabilir, derhal sona erdirebilir veya durdurabilir. Kullanıcı bu sebeple herhangi bir zararının doğduğunu iddia etmeyeğini / edemeyeceğini kabul etmektedir.

Yürürlük ve Kabul

İşbu Kullanım Koşulları ve bu koşullar içerisindeki değişiklik ve/veya güncellemeler, Kullanıcı’nın Site’yi kullanmaya başlamasından itibaren kullanıcı tarafından kabul edilmiş sayılır ve Site’de yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olmak üzere yürürlüğe girer.

En Üste Çık