×

Yardıma mı ihtiyacınız var ?

1 Bize Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz!

+90 532 242 9369

2 Bize e-mail üzerinden ulaşabilirsiniz!

[email protected]

3 Bize telefon numarası ile ulaşabilirsiniz!

+90 212 285 00 11

Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için her zaman çevrimiçiyiz!

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Haftaiçi - 09:00 - 18:00
Cumartesi - 09:00-17:00
Pazar - Kapalı

FORGOT YOUR DETAILS?

Biz kimiz ve neler yaparız ?

Biz 2003 yılında kurmuş olduğumuz şirketimiz ile, orta ve büyük ölçekli işletmelerin, iş merkezlerinin ve bünyesinde yer alan tüm şirketlerin network, sunucu, altyapı hizmetleri, bilgisayar ağları yanı sıra kamera ve güvenlik sistemleri ile entegre, kartlı geçiş, yüz tanıma, parmak izi gibi otomasyonların kurucusu ve işletmesine destek veren bir ekibiz.

Kamera ve Kayıt Sistemleri

Kamera ve kayıt işlemlerinde uzmanlaşmış bir kadroya sahibiz. Müşterilerimize güvenlik ve gözetim alanlarında çözümler sunarken, kalite, güvenilirlik ve profesyonellik ilkelerinden ödün vermeden güncel teknolojiyi kullanarak müşterilerimizin güvenliğini sağlamaktayız.

IT Hizmetleri

İşletmenizde, istemciden sunucuya, projeksiyon cihazınızdan ses sisteminize kadar geniş bir yelpazede kurulum ve destek verebilmekteyiz. Yerinde ve uzaktan destek sağlayabilmekle birlikte tüm IT ihtiyaçlarını içeren hizmetler sunmaktayız.

Yüz tanıma, Kart, QR ve Parmak İzi Sistemleri

Güvenliğinizi belirli kriterlere göre yönetmek, kontrol altına almak ve yetkilendirmek için doğru cihazların seçimini yapmaktayız. Yeni teknolojilerin içinde yer alan biyometrik tanım cihazları ile işletmenizin ihtiyacı olan güvenliği sağlıyoruz.

Turnike ve Geçiş Sistemleri

Tümüyle yerli ve milli olan, kendi markamız ile üretmiş olduğumuz turnikeler, bariyerler, seperatörler ve kapılar ile erişimlerin kontrol edilmesini sağlamaktayız.

İSTATİSTİKLER & BİLGİLER

3000+

SON KULLANICI

5+

AYLIK TAMAMLANAN PROJE

10+

YILLIK YENİ MÜŞTERİ

150+

YILLIK OLUMLU GERİ BİLDİRİM

Ekibimize katılmak ister misiniz?

Ekibimize katılarak yeni projelerimizde siz de yer alın!

TOP